innovaphone AG - IP telefon, birleşik iletişim ve bulut için bireysel iş çözümleri

innovaphone AG, IP telefon sistemlerinin geliştirilmesi ve üretilmesi ile ilgili her şey için bireysel, yüksek kaliteli çözümler konusunda uzmanınızdır. Amacımız, her müşterinin ihtiyaçlarına tam olarak uyarlanmış iş ve iletişim çözümleri sunmaktır. Küçük işletme, orta ölçekli şirket veya büyük şirket olmanız fark etmez - kurumsal iletişiminizi geleceğe uygun hale getiren donanım ve yazılım çözümleri sunuyoruz.

Şirket 1997'de kurulduğundan beri innovaphone AG, IP telefonunun geliştirilmesinde ve geliştirilmesinde kilit bir rol oynamıştır. Bugüne kadar, sahibi tarafından yönetilen, %100 kendi kendini finanse eden şirket, süreklilik, değer ve güçlü geliştirme performansını temsil etmektedir. Tüm innovaphone donanım ve yazılım çözümleri, mühendisler ve yazılım uzmanları tarafından kurum içinde geliştirilir ve Avrupa'da üretilir. innovaphone şu anda Sindelfingen, Almanya, Fransa, Avusturya ve İtalya'daki genel merkezinde 100'den fazla kişiyi istihdam etmektedir.

Yenilikçi telefon geliştirme departmanının yol gösterici ilkesi, yeni teknolojilere doğru evrimsel büyümedir: ilk VoIP ağ geçidinden tamamen olgun IP telefon sistemi innovaphone PBX'e, birleşik iletişim çözümü myPBX'e ve evrensel çalışma ortamı myApps'e. innovaphone myApps bulut çözümü ile tüm innovaphone ürün portföyü de buluttan elde edilebilir.