Communications Client myApps
One Interface for Video Calls, Messaging, Virtual Meetings and More

İletişim istemcisi myApps, tüm Birleşik İletişim uygulamalarını artı sanal işbirliği araçlarını tek bir birleşik arabirim altında birleştirir, böylece kullanıcılar iletişim kurmak, çalışmak ve yönetmek için uygulamalara hızla erişebilir. Mevcut iş yeri nerede olursa olsun veya hangi cihaz kullanılıyor olursa olsun, kullanıcı her zaman aynı güncel verilere sahip olacaktır.

Size harika bir haber: İstemci, standart olarak innovaphone PBX'e entegre edilmiştir ve teslimat kapsamına dahildir.


Bir Birleşik İletişim İstemcisinden Daha Fazlası

İletişim istemcisi innovaphone myApps ile görüntülü aramalar, konferans, iletişim durumu, sohbet mesajları ve daha fazlası gibi çeşitli UCC öğeleri ve uygulamaları tek bir birleşik arabirimde toplanır. Dahası: İletişim istemcisi modüler bir sisteme dayalıdır. Yeni innovaphone uygulamaları, uygulama ortaklarımız tarafından geliştirilen uygulamalar ve hatta kendi geliştirdiğimiz uygulamalar, innovaphone myApps platformunu sürekli olarak genişletiyor ve tamamlıyor. Bu nedenle, myApps her bir kullanıcı için ve mevcut iş gereksinimlerine göre herhangi bir zamanda dinamik olarak ayarlanabilir.

Müşteri myApps, başkalarıyla iletişim kurmak için uygun bir iletişim kanalı seçme konusunda en üst düzeyde özgürlük ve esneklik sunar. Masaüstü telefonunuzu, cep telefonunuzu veya yazılım telefonunuzu kullanmak isteyip istemediğiniz tamamen size kalmış. İster ofiste, hareket halinde veya evden uzaktan çalışıyor olun, tüm işlevler yalnızca bir parmak ucu uzağınızda - iletişim ve ekip işbirliği araçlarınız her zaman yanınızda olacak.

Çoklu video konferanslar, sanal toplantılar, ekran paylaşımı ve diğer birçok UCC özelliği de iletişim istemcisi myApps'e dahildir.