innovaphone AG - Unified Communications & Collaboration - Cloud

Individual Business Communications Solutions for SMBs and Large Enterprises

innovaphone AG is your specialist for individualized and sophisticated business communications solutions in the field of IP telephony. We provide work and communication solutions that exactly suit our customer’s needs. Whether small and mid-sized businesses or large enterprise – innovaphone offers hardware and software solutions to ensure that your corporate communications are fit for the future.

Şirket 1997'de kurulduğundan beri innovaphone AG, IP telefonunun geliştirilmesinde ve geliştirilmesinde kilit bir rol oynamıştır. Bugüne kadar, sahibi tarafından yönetilen, %100 kendi kendini finanse eden şirket, süreklilik, değer ve güçlü geliştirme performansını temsil etmektedir. Tüm innovaphone donanım ve yazılım çözümleri, mühendisler ve yazılım uzmanları tarafından kurum içinde geliştirilir ve Avrupa'da üretilir. innovaphone şu anda Sindelfingen, Almanya, Fransa, Avusturya ve İtalya'daki genel merkezinde 100'den fazla kişiyi istihdam etmektedir.

Yenilikçi telefon geliştirme departmanının yol gösterici ilkesi, yeni teknolojilere doğru evrimsel büyümedir: ilk VoIP ağ geçidinden tamamen olgun IP telefon sistemi innovaphone PBX'e, birleşik iletişim çözümü myPBX'e ve evrensel çalışma ortamı myApps'e. innovaphone myApps bulut çözümü ile tüm innovaphone ürün portföyü de buluttan elde edilebilir.